Najwyższa jakość URSAPHARM – wyprodukowano w Niemczech

URSAPHARM Arzneimittel GmbH to aktywne w skali międzynarodowej przedsiębiorstwo farmaceutyczne średniej wielkości i lider rynku w Niemczech, które oferuje szeroką gamę produktów stosowanych w okulistyce, w szczególności w sektorze produktów nawilżających do oczu. Od początku swojego istnienia, czyli od roku 1974, firma URSAPHARM w sposób konsekwentny wdraża w życie innowacyjne koncepcje farmaceutyczne w postaci odnoszących sukcesy farmaceutyków i wyrobów medycznych – jednym z największych sukcesów firmy jest linia autorskich nawilżających produktów do oczu HYLO® EYE CARE. Ofertę produktów uzupełniają różnorodne wyroby stosowane w medycynie ogólnej, w postaci tabletek powlekanych, tabletek powleczonych otoczką cukrową, kapsułek, granulek, aerozoli i maści.

Firma URSAPHARM dodatkowo korzysta z własnych kompetencji w zakresie opracowywania, produkcji, kontroli jakości i zapewnienia jakości jako wiodący wytwórca kontraktowy oraz partner biznesowy działający na całym świecie. Główna siedziba firmy mieści się w Saarbrücken, a lokalne oddziały działają we Francji, w krajach Beneluksu, Austrii, Polsce, Czechach, Słowacji, Portugalii, Rosji i w Indiach. Firma zawarła też umowy o współpracy z partnerami handlowymi w ponad 74 krajach.

Sukces URSAPHARM jest zasługą ludzi. Siłą napędową, która pozwala nam opracowywać innowacyjne produkty, i podstawą naszej pozycji rynkowej jest twórcza energia naszych pracowników, ich zaangażowanie i motywacja. Sukces naszej firmy jest owocem zaangażowania ponad 500 wysoce wykwalifikowanych pracowników w centrali w Saarbrücken i na pozostałych rynkach zbytu.

Naszą wizją jest innowacja

 

URSAPHARM Arzneimittel GmbH
Industriestraße 35
66129 Saarbrücken
www.ursapharm.de