URSAPHARM:

 

Nowości

Współpraca międzynarodowych gigantów: nowy „złoty partner” Bayernu Monachium – firma farmaceutyczna URSAPHARM i HYLO® EYE CARE

Monachium, 16.08.2017 r. Firma farmaceutyczna URSAPHARM Arzneimittel GmbH z siedzibą w Saarbrücken została „złotym partnerem” klubu sportowego FC Bayern Monachium.

Maska na oczy POSIFORLID® – prosta i skuteczna terapia ciepłem

Maska na oczy POSIFORLID® firmy URSAPHARM to innowacyjna terapia ciepłem, przeznaczona do stosowania w zapaleniu brzegów powieki i dysfunkcji gruczołów Meiboma.

Razem mamy wielką moc

Razem mamy wielką moc – pod takim hasłem pracownicy URSAPHARM spotkali się z lekarzami okulistami na IX Międzynarodowego Sympozjum „Postępy w diagnostyce i terapii schorzeń rogówki” w Wiśle. Podczas tej konferencji nie tylko poruszaliśmy zagadnienia branżowe, ale również generowaliśmy kilowaty na szczytny cel.
Na stoisku ustawiliśmy dwa energo-rowery. Pedałując wygenerowaliśmy energię, którą firma URSAPHARM zamieniła na złotówki.

Nowa maść oczna PARIN-POS®

PARIN-POS® służy do ochrony powierzchni gałki ocznej, pielęgnacji powiek, rogówki i spojówek, w celu zmniejszenia podrażnienia zaczerwienionych oczu, ich pieczenia i swędzenia.

Preparaty nawilżające URSAPHARM

Teraz zdatne do użycia przez sześć miesięcy po pierwszym otwarciu opakowania bezpośredniego. URSAPHARM ustala nowy standard dla preparatów nawilżających oczy.

Nowy design produktów URSAPHARM

Wszystkie opakowania wyrobów  URSAPHARM wyglądają teraz inaczej. Odświeżyliśmy grafikę  opakowań, aby odróżnienie naszych produktów okulistycznych było łatwiejsze.

Nowa strona internetowa URSAPHARM

Witamy na nowej, całkowicie zmodyfikowanej stronie internetowej URSAPHARM Poland sp. z o. o. Zmodernizowaliśmy wygląd i strukturę strony, aby informacje na niej zawarte były kompletne, klarowne i ogólnodostępne, a nawigacja łatwa i przyjemna.