Razem mamy wielką moc

Razem mamy wielką moc – pod takim hasłem pracownicy URSAPHARM spotkali się z lekarzami okulistami na IX Międzynarodowego Sympozjum „Postępy w diagnostyce i terapii schorzeń rogówki” w Wiśle. Podczas tej konferencji nie tylko poruszaliśmy zagadnienia branżowe, ale również generowaliśmy kilowaty na szczytny cel.
Na stoisku ustawiliśmy dwa energo-rowery. Pedałując wygenerowaliśmy energię, którą firma URSAPHARM zamieniła na złotówki.

ursa
W ten sposób udało nam się „wygenerować” ponad 13.000 zł. Już na początku kwietnia w imieniu firmy URSAPHARM i wszystkich pracowników firmy Prezes Zarządu p. Jakub Kozak oraz Kierownik Marketingu p. Michał Członkowski przekazali pomoce dydaktyczne uczniom z klasy IB w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci Niewidomych im. Róży Czackiej w Laskach. W uroczystości brała również udział Dyrektor OSW Elżbieta Szczepkowska, Dyrektor Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Dorota Gronowska oraz nauczyciel klasy IB Ewa Fil-Szynkiewicz. Dzieci, będące podopiecznymi ośrodka bardzo entuzjastycznie podeszły do przekazanych gadżetów: specjalistycznych klawiatur komputerowych, lup elektronicznych
oraz specjalistycznego oprogramowania wspomagającego komunikację.
Z całą pewnością również w przyszłości będziemy wspierać i organizować równie ciekawe inicjatywy społeczne.

Obejrzyj fotorelację :
http://www.laski.edu.pl/pl/podziekowania#prettyPhoto